Klaipėdą su Palangos oro uostu sujungs autobuso maršrutas

Š. m. kovo 23 dieną startuos šaudyklinis maršrutas “Klaipėdos autobusų stotis – Palangos oro uostas”. Maršruto grafikas bus susietas su atskrendančių/išskrendančių lėktuvų grafikais, taigi jie keleivius atveš į kiekvieną skrydį ir parveš atskridusius.

100-ojo numerio maršrutu važiuos dideli raudona spalva nudažyti autobusai. Švieslentėje greta numerio švies ir oro uosto ženklas.

Maršruto trasa pasirinkta taip, kad kelionė truktų kuo trumpiau. Autobusas stos tik Palangos autobusų stotyje ir Palangos oro uoste, į Klaipėdą įvažiuos Liepų gatve. Kelionė iš Klaipėdos į Palangos oro uostą truks tik 40 minučių, atgal – 35 minutes.

Maršrutas bus patogus ir Palangos oro uosto darbuotojams. Dalis jų gyvena Klaipėdoje ar Palangoje, tad dabar į darbo vietą jie galės atvykti patogiai ir nebrangiai.

Maršruto reisų per parą skaičius priklausys nuo skrydžių skaičiaus. Ateinantį vasaros sezoną, priklausomai nuo savaitės dienos, reisų skaičius svyruos nuo 2 iki 8.

Bilieto kaina – tik 1,10 Eur. Klaipėdos miesto savivaldybė vežėjui dengs patiriamus nuostolius.

Naujasis autobuso maršrutas yra viena iš Savivaldybės priemonių pritraukti oro linijų keleivius į miestą. Šiemet įvairioms rinkodarinėms priemonėms iš viso numatyta skirti 90 tūkst. eurų.