Klaipėda – pavyzdys kitiems miestams

Praėjusį šeštadienį Klaipėdos kultūros ir poilsio parke vyko šventė „Klaipėdieti! Atgaivinki savo miesto parką“. Išvalyti savo miesto parką nuo susikaupusių šiukšlių susirinko virš tūkstančio klaipėdiečių, tarp jų ir Klaipėdos liberalai.
Pasak projekto koordinatorės, Klaipėdos liberalės Jolantos Norkienės, buvo pasirašytas kreipimasis Klaipėdos miesto Savivaldybei ir Klaipėdos miesto Tarybai, kuriame klaipėdiečiai išdėstė savo viltis, kad ši unikali miesto dalis vėl atgimtų. Klaipėdiškių tikslas yra atkreipti miesto Tarybos dėmesį, kad parkas vėl gyvuotų ir taptų klaipėdiečių kultūros ir poilsio traukos centru. Šventės dalyviai dalinosi prisiminimais, mintimis apie parko viziją Parko šventės knygoje. Ši knyga, beje, bus padovanota Klaipėdos I. Simonaitytės bibliotekai.

Akcijos dalyviai dėkojo organizatoriams – iniciatyvinei  klaipėdiečių grupei „Klaipėdieti! Atgaivinki savo miesto parką” už puikiai organizuotą talką, muziką, gerą nuotaiką, skanią arbatą, šypsenas. Su dideliu džiaugsmu  Parko talkoje dalyvavę ir Klaipėdos skyriaus liberalai nepabūgo lietaus ir taip pat rinko šiukšles. Liberalė J. Norkienė tikisi, kad ši akcija nenueis veltui, ir Klaipėdos parkas vėl taps visų Klaipėdiečių traukos centru bei šaunia laisvalaikio vieta.