Karlskronos aikštė atgims netrukus

Karlskronos aikštė netrukus akivaizdžiai pasikeis. Visu greičiu pirmyn judančius darbus planuojama baigti šį mėnesį. Kartu su finišuosiančiu aikštės remontu pagražėti turėtų ir vasaromis gyventojų akis džiuginantis fontanas.

Be rekonstruoto Pilies tilto, jo prieigų, požeminės perėjos, atgimusio Klaipėdos dramos teatro pastato, atnaujinimo iki šiol laukė tik Karlskronos aikštė.

Miesto centre esančioje erdvėje rekonstrukcijos darbai prasidėjo dar spalio pabaigoje. Šiuo metu procesas sparčiai juda pabaigos link.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyriausiosios specialistės Nijolės Vedeikienės teigimu, dabar aikštėje nuimta ir nauja keičiama danga.

Vyriausioji specialistė pasakojo, kad kiek ilgiau teko laukti naujos dangos, tačiau jau porą savaičių darbai vyksta sparčiau. Iki šio mėnesio pabaigos tai, kas suplanuota, turėtų būti atlikta.

„Reikia tik iškloti granitines plokštes ir atstatyti šaligatvių bortelius“, – teigė N.Vedeikienė.

Netrukus finišuosiantis aikštės atnaujinimas atsieis apie 148 tūkst. eurų.

Keičiant Karlskronos aikštės dangą teko pakelti ir ten stovinčio fontano konstrukcijas, tačiau vos tik pasibaigs šie darbai, fontanas grįš į savo vietą.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vyriausiosios specialistės Mildos Enciutės teigimu, didesnio atnaujinimo fontanas nesulauks, mat prieš kurį laiką jį eksploatuojanti bendrovė „Klaipėdos vanduo“ suremontavo fontano vamzdyną.

„Fontaną tik perdažys, ir viskas. Objektas dar yra gana geros būklės“, – patikino M.Enciutė. Numatoma, kad fontano perdažymas miestui nekainuos.

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/karlskronos-aikste-atgims-netrukus-719190#ixzz3r5wfd1jT

Vytauto Liaudanskio nuotr./www.kl.lt