Jūsų balsas gali daug

Ačiū visiems ir kiekvienam asmeniškai, pirmajame Seimo rinkimų ture balsavusiems už liberalus. Klaipėdiečiai dar kartą parodė, kad yra ypatingas miestas – su polėkiu, plačiai mąstantis ir labiau už skambias kalbas vertinantis konkrečius darbus.

Jūsų pasitikėjimas mums rodo, kad nepaisant visų lydėjusių iššūkių, ketverius metus dirbom teisinga kryptimi, ir tai įkvepia dar stipriau spausti greičio pedalą. Tam Seime turim suburti kuo gausesnę
bendraminčių komandą.

Šių rinkimų antrasis turas – nepaprastai svarbus, nulemsiantis Lietuvos ateitį. Stoti prie valstybės vairo turi šansų praktiškai visos į Seimą išrinktos partijos. Ką pasirinks Lietuva – populistus ar tuos, kuriems kiekvienas žodis – tai gerai pasvertas įsipareigojimas, pamatysime jau labai greitai.

Žiniasklaidoje skambant balsų pirkimo skandalams, norim paraginti per artėjantį turą būti ypač aktyvius ir budrius. Laisvė reikšti savo valią – demokratinės  valstybės pamatas, todėl neleiskime po jais kastis tiems, kurie šią laisvę pasirengę parduoti už dešimt litų.
 
Šiais metais ne kartą sakėme – klaipėdiečiai  išskirtiniai, nes kartą davę žodį, jie visada eina iki galo.
Tad iki pasimatymo sekmadienį!

Eligijus Masiulis ir Artūras Šulcas