Jei myli Klaipėdą, išsakyk savo nuomonę apklausoje!

Klaipėda aplenkė visus kitus Lietuvos miestus, pirmoji pakviesdama uostamiesčio gyventojus išsakyti savo nuomonę mūsų miestui svarbiais klausimais visuotinėje gyventojų apklausoje.

Gegužės 2-22 dienomis Klaipėdoje pirmą kartą vyksta visuotinė miesto gyventojų apklausa, kurioje teisę dalyvauti turi kiekvienas uostamiesčio gyventojas. Per dvidešimt nepriklausomybės metų Lietuvoje to dar nebuvo! Ši visuotinė apklausa – tai neregėtas įvykis! Ir būtent mes, klaipėdiečiai, rodome pavyzdį visai Lietuvai!

Mes, Klaipėdos liberalų sąjūdis, rinkimų metu jums žadėjome, kad svarbiausiais miestui klausimais sprendimų už uždarų durų nepriiminėsime, o atsiklausime jūsų. Štai jums ir įrodymas, kad į duotus pažadus mes pro pirštus nežiūrime, o jų laikomės. LR liberalų sąjūdžio frakcija Klaipėdos miesto taryboje inicijuoja pirmą miesto istorijoje visuotinę Klaipėdos miesto gyventojų apklausą, kurios metu siekiame išgirsti jūsų nuomonę apie tai, kaip turi vadintis upė tekanti per Klaipėdą, kokia turėtų būti Atgimimo aikštės vizija, ar ribosime automobilių eismą miesto centre, ar Melnragėje turėtų atsirasti aukštybiniai pastatai, pagaliau, ar leisime šalia Klaipėdos statyti suskystintų dujų terminalą bei giliavandenį uostą?

Nebūkite abejingi savo miesto ateičiai, nepraleiskite progos išsakyti savo nuomonės. Dalyvauti apklausoje labai paprasta. Junkitės per elektroninius valdžios vartus ir užtruksite vos kelias minutes. Jei mylite Klaipėdą, progos išsakyti savo nuomonės tikrai nepraleisite. O tikrą patriotiškumą parodysite pasidalindami šiuo laišku ir paragindami apklausoje sudalyvauti ir savo šeimos narius, gimines bei kolegas. Pagaliau, kam nerūpi kokioje Klaipėdoje teks gyventi patiems, ir kokią ją paliksime savo vaikams?

Beje, jei nesate apsisprendę, kurią poziciją palaikyti, kviečiame susipažinti su LR Liberalų sąjūdžio frakcijos nuomone kiekvienu klausimu ir rasti jums artimiausius  ir PRIEŠ argumentus. 
 

  1. Kaip, Jūsų manymu, turi vadintis upė, tekanti per Klaipėdą?
  2. Ar pritariate suskystintųjų gamtinių dujų terminalo įrengimui prie Kiaulės Nugaros?
  3. Ar pritariate giliavandenio uosto statybai jūroje ties Melnrage?
  4. Ar pritariate Atgimimo aikštės teritorijos atnaujinimui?
  5. Ar pritariate automobilių skaičiaus miesto centre ribojimui?
  6. Ar pritariate aukštybinių pastatų Melnragėje statybai?

 

 

Mes ♥ Klaipėdą! O jūs?

Jūsų,

LR Liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto skyrius