Interaktyvus Artūro Šulco laikraštis

A. ŠULCO LAIKRAŠTIS ČIA.

Būtų banalu viešai išpažinti, kad pažįstu Artūrą daugiau nei dvidešimt metų. Juo labiau kad tą patį, esu įsitikinęs, pasakytų ir daugelis klaipėdiečių. Kur kas svarbiau yra tai, kad visus tuos metus jis išliko nė kiek nepakitęs – besąlygiškai principingas, doras ir sąžiningas, drąsiai rėžiantis tiesą į akis, kad ir kokios tos „akys“ būtų, tiesą, kuria tiki jis pats, kuri neprieštarauja jo, kaip liberalo, pasaulėžiūrai bei puoselėjamoms žmogiškosioms vertybėms.

Tai politikas, kuris niekada nesiekė ir nesiekia būti populiarus bet kokia kaina, o ir kainos, už kurią jis atsisakytų savo pažiūrų bei įsitikinimų, nėra.

Dideliu privalumu, itin svarbiu į Seimą pretenduojančiam politikui, įvardyčiau išties pavydėtiną Artūro darbštumą, kruopštumą, gebėjimą įsigilinti į kiekvieno klausimo esmę, išgirsti ir kitaip manančiojo nuomonę. Tam padeda neginčytina jo kompetencija bei įspūdinga darbo įvairiuose tarnybos valstybei postuose patirtis.

Tad nė kiek nedvejodamas teigiu: Artūras Šulcas – tai tas politikas, kuriam ne tik galima, bet ir būtina patikėti atstovauti Klaipėdai, o  prireikus ir ginti jos interesus Lietuvos parlamente.

Ramia sąžine ir atvira širdimi raginu Jus, klaipėdiečius, o ypač – Baltijos apygardos rinkėjus, –palaikykite Artūrą Šulcą, balsuokite už jį!

Nuoširdžiai ir liberaliai
Vytautas Grubliauskas,
Klaipėdos miesto meras