Į Europos Parlamento rinkimus Liberalų sąjūdį ves Eugenijus Gentvilas!

Antradienį baigtas šešias dienas trukęs liberalų kandidatų sąrašo reitingavimas. Sąrašo penketuke: Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas, dabartinis europarlamentaras Petras Auštrevičius, Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno pavaduotoja Edita Rudelienė, Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai Virgilijus Alekna ir Andrius Bagdonas.

„Liberalų sąjūdžio sąrašo lyderiai – patyrę politikai ir užsienio politikos ekspertai. Liberalų bendruomenė vesti sąrašą patikėjo patirties Europos parlamente jau turinčiam Eugenijui Gentvilui, antroje vietoje – europarlamentaras Petras Auštrevičius. Dešimtuke daug aktyvių ir didelę patirtį turinčių politikų. Esu įsitikinusi, jog su šia komanda užtikrinsime, kad liberalų balsas Europos Parlamente būtų girdimas”,- sako partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Sąrašo lyderio Eugenijaus Gentvilo teigimu „stipri, efektyvi, principinga, saugi ir vieninga Europos Sąjunga yra vienas pagrindinių Lietuvos siekių. Ir Europos Parlamente, ir nacionalinėje politikoje turime ieškoti sprendimų, ne gąsdinimų.“

Šį sąrašą tvirtins ir Tarybai teiks partijos Valdyba, kuri renkasi į posėdį sausio 25 d.