Girulių kempingo namelių konkursas bus skelbiamas iš naujo

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija priėmė sprendimą nutraukti viešųjų pirkimų procedūrą dėl kempingo Giruliuose projekto įgyvendinimo, t. y. namukų pirkimo.

Administracijos direktorės pavaduotoja, Alina Velykienė, atsakinga už projektų valdymo ir įgyvendinimo kontrolę, tvirtina, jog kempingo projektas savivaldybei yra brangus ir ekonomiškai nenaudingas. Projektas yra finansuojamas iš ES lėšų, jo vertė- 733 tūkst.

Viešųjų pirkimų procedūros, kurią vykdė Turizmo ir informacijos centras, pirmasis etapas jau įvyko. Gauti 9 pasiūlymai.Vienas konkurso dalyvis, pasiūlęs mažiausią kainą,  nesugebėjo pagrįsti savo pasiūlymo. Antrojo dalyvio siūlyta kaina buvo 200 tūkst. litų didesnė ir buvo per didelė turizmo informacijos centrui.

Anot A.Velykienės, Girulių kempingo namukai pagal pasiūlytą projektą yra labai brangūs. „Kodėl savivaldybė turėtų įgyvendinti brangų projektą, kuris vargu ar atsipirktų net per 10 artimiausius metų?“-klausė pavaduotoja.

Pasak A..Velykienės, po diskusijos priimtas sprendimas, kad reikia atpiginti techninį projektą, mažinti statybos kaštus ir konkursą skelbti iš naujo, tuo pačiu projekto įgyvendinimo terminą nukeliant tolimesniam laikui.