Eugenijus Gentvilas. Kandidatas į Europos Parlamentą.

Birželio 9 d. Europos Parlamento rinkimuose reitinguosime sąrašo numerį 9! 🧡

Su juo ryžtingai žengiame į Europos Parlamento rinkimus ir tai bus racionalaus proto bei pamatuotų sprendimų politikų sąrašo numeris rinkimų biuletenyje.

Liberalų sąjūdžio sąrašą vedantis Seimo narys, Signataras Eugenijus Gentvilas – pirmojo, nepriklausomybę atgavusios Lietuvos, parlamento narys, Kovo 11-osios akto signataras. Išrinktas ir į pirmąją lietuvių kadenciją Europos Parlamente.

🙋‍♂️ Per daugiau kaip tris dešimtmečius aktyvioje politikoje buria liberalias jėgas ir atstovauja rinkėjams epochinių virsmų metu. Ir dabar, Europoje vykstant karui, siūlo savo patirtį telkiant saugumo ir demokratijos tvirtovę – Europos Sąjungą.

Dabar negalime pamiršti, kad gyvename neramiais laikais, todėl subūrėme patyrusius, racionalius ir patikimus politikus, parodžiusius lyderystę sudėtingų iššūkių akivaizdoje“, – sako į Europos Parlamento rinkimus Liberalų sąjūdžio sąrašą vesiantis Seimo narys, Signataras Eugenijus Gentvilas.

Į Europos Parlamento rinkimus einame su šūkiu „Patirtim pasitikim“. Savo politiką grindžiame abipusiu pasitikėjimu visuomene:

🔸 ️Visuomet sakėme, kad visuomenės pagrindas – laisvas žmogus, ir valstybė, kuri juo pasitiki.

🔸️ Sprendimus priimame remdamiesi patirtimi ir sveiku protu. Gyvenome šviesiais laikais, kai politikus galėjome rinktis remdamiesi patinka/nepatinka skale. Visgi, tokie laikai baigėsi – turime užtikrinti, kad lyderių gretose atsirastų žmonės, kurių patirtimi, žiniomis ir darbštumu galima pasitikėti.

🔸 ️Kviečiame pasitikėti Lietuvos – ambicingos ir drąsios šalies – patirtimi Europoje.