Eugenijus Gentvilas. Europa yra ant emocinio, psichologinio ir politinio vulkano, kuris gali bet kada sprogti.

Šiuo metu Europa yra ant emocinio, psichologinio ir politinio vulkano, kuris gali bet kada sprogti. Todėl dabar reikalingi rimti, pamatuoti ir racionalūs sprendimai. 🇪🇺

„Politikoje reikalingi tiek ramūs ir patyrę, tiek jauni ir veržlūs politikai. Kadaise ir aš pats buvau jaunas politikas, mokiausi ir kaupiau patirtį. Vis dėlto tiek aš, tiek partijos kolegos yra sukaupę krizių suvaldymo patirties. Už ilgos politinės biografijos slypi supratimas, kaip kas vyksta.

Matau, kaip jauni žmonės į naujus dalykus reaguoja su siaubu, vyresni – su patirtimi pažymėtu suvokimu: „na, dabar vėl teks pasiraitoti rankoves…“. Aš nebijau iššūkių, bet jų nelaukiu. Nelinkiu ir naujų krizių Lietuvai, Europai, partijai, visuomenei, bet žinau, kad jų neišvengsime – žiūriu į tai ramiai“,- sako Eugenijus Gentvilas, Liberalų sąjūdžio kandidatų į Europos Parlamento rinkimus sąrašo lyderis.

Jis įsitikinęs, kad pokyčių bus ne vienoje šalyje, galbūt ir Lietuvoje, tačiau, reikia tikėtis, kad jie nebus radikalūs. „Asmeniškai man yra labai svarbūs Europos Parlamento rinkimų rezultatai, kad Europa kaip kontinentas išlaikytų tą pačią kryptį, kad daugiau nekiltų „breksitinių“ intencijų“, – priduria E. Gentvilas.

Skaitykite visą interviu su liberalų kandidatų į Europos Parlamentą – https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/eugenijus-gentvilas-europa-lyg-ant-ugnikalnio-galincio-sprogti-bet-kada-56-2247010?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1Go3yXrwRMGfbHKmcYQQqyfN5360ehwWQFxomx9q9XKGOcTbIUzVNEeis_aem_AZ0eFK_CBG_3r7mFiuARYlZGYVfZ9s7uQ7xCkuWoPNFIj8M08OpjVn6lI3Kq_rqJbLrAHtk8eGitITAdJ5fPX2tZ