E.Masiulis: Šeštadienį tarybos posėdyje priimsime ypač svarbius sprendimus

Kviečius visus partijos tarybos narius, pretendentus kandidatuoti į Seimą  susitikti rytoj partijos tarybos posėdyje. Likus pusmečiui iki rinkimų, turime nuveikti daug svarbių darbų.

Kalbant sportininkų terminais šis tarybos posėdis yra viena paskutiniųjų treniruočių stovyklų prieš pasirodant mūsų rinktinei rudens finale.

Šiame posėdyje turime priimti svarbius sprendimus tiek dėl mūsų komandos, su kuria eisime į  rinkimus, tiek dėl mūsų idėjų ir pasiūlymų Lietuvos žmonėms. Nuo šios tarybos sprendimų bei diskusijų nemaža dalimi priklausys ir mūsų tolimesnė sėkmė ateinančiuose rinkimuose. Dar daugiau. Būtent šioje taryboje nuspręsime dėl partijos programos, pagal kurią Lietuvos žmonėms dirbs Liberalų sąjūdžio komanda ateinančius ketverius metus.

Į šiuos rinkimus einame gerai pasiruošę: gerai žinome Lietuvos žmonių lūkesčius, turime stiprią patyrusių profesionalų komandą ir valstybės valdymo patirties ir, svarbiausia, esame pasiruošę imtis atsakomybės spręsti Lietuvos žmonių problemas.

Vienareikšmiškai galime pasakyti, kad šiandien esame ta partija, kuri labai aiškiai atstovauja tuos žmones, kurie dar šiandiena Lietuvoje dirba, kuria, augina vaikus ir moka mokesčius į valstybės biudžetą.
Turėdami patirties įgyvendinant struktūrines pertvarkąs, tokias kaip aukštojo mokslo pertvarka, manome, kad viešųjų pinigų protingesnis, efektyvesnis naudojimas turi būti ir sveikatos apsaugos, ir socialinės apsaugos sistemose. Tai bus dalis svarbių temų apie kurias rytoj suksis diskusijos partijos posėdyje.

Kartu noriu pabrėžti, kad šiandien Lietuvai ypač reikia liberalų. Atsakingi ir patyrę liberalai – vienintelė alternatyva Emigruojančiai Lietuvai, kurioje maža pagarbos čia gyvenantiems, dirbantiems ir mokesčius mokantiems žmonėms.

Mes siūlome daugiau laisvių, daugiau pasirinkimo, daugiau galimybių, galiausiai – daugiau pagarbos dirbantiems Lietuvos žmonėms. O mūsų žodžius, patvirtina mūsų darbai. Tik ryžtinga Liberalų sąjūdžio pozicija ir pastangomis buvo sustabdyti progresiniai mokesčiai, užkirtas kelias mokesčių didinimui dirbantiems žmonėms, sustabdytas pridėtinės vertės mokesčio didinimas ir privačių pensijų fondų sunaikinimas.

Iki šiol nuosekliai atstovavę dirbantiems Lietuvos žmonėms, esame pasirengę ir toliau nuosekliai ginti jų interesus. Esame pasirengę imtis atsakomybės kurti Lietuvą, kurioje žmonės gyventų oriai.