Eligijus Masiulis: Vyriausybės programa blanki

Laikinai susisiekimo ministro pareigas einantis Eligijus Masiulis naująją Vyriausybės programą, kurią Seime antradienį pristatė paskirtasis Premjeras Algirdas Butkevičius, pakrikštijo žodžiu "blanki".

"Blanki būsimosios Vyriausybės programa. Neliko nei 1 tūkst. 509 litų, nei lengvatų šviežiai mėsai. Liūdniausia, kad pensininkai nemokamai negalės keliauti po pasaulį, susipažinti su paveldu. O tokie gražūs buvo pažadai", – antradienį savo socialinio tinklalapio "Facebook" paskyroje ironizavo E. Masiulis.

Paskirtasis Premjeras A. Butkevičius antradienį Seime pristatė 16-osios Vyriausybės programą. Kalbėdamas paskirtasis Ministras Pirmininkas pabrėžė, kad pagrindinis Vyriausybės veiklos efektyvumo matas – Lietuvos žmonių gerovė, o pagrindinė vertybė ir gerovės šaltinis – darbas.

"Pagrindinis Vyriausybės veiklos efektyvumo matas – Lietuvos žmonių gerovė. Esame tvirtai užsibrėžę eiti gerovės valstybės kūrimo keliu, todėl mūsų Vyriausybės programa yra aiški, konkreti, orientuota į žmogų", – iš Seimo tribūnos kalbėjo A. Butkevičius.

http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/eligijus-masiulis-vyriausybes-programa-blanki-864317/