Eligijus Masiulis perrinktas Liberalų sąjūdžio pirmininku

Vilniuje spalio 15-16 dienomis vykstančiame šeštajame Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio suvažiavime paskelbta, kad ligšiolinis partijos pirmininkas Eligijus Masiulis perrinktas naujai dvejų metų kadencijai ir ves partiją į Seimo rinkimus 2012 metų spalį. Tai paaiškėjo po suvažiavime dalyvavusių partijos narių balsavimo.

Partijos pirmininko rinkimuose dalyvavo iš anksto iškelti du kandidatai – nuo 2008 m. vasario mėn. šias pareigas einantis E. Masiulis ir partijos pirmininko pavaduotoja Ona Balžekienė. E. Masiulis surinko 441 rinkimuose dalyvavusių partijos narių balsus, O. Balžekienė – 69.

Šiandien – spalio 15-ąją – 37-ąjį gimtadienį švenčiantis E. Masiulis tvirtino, kad partijos narių pasitikėjimas įkvepia ir suteikia papildomo ryžto įveikti laukiančius iššūkius.

„Juo labiau politikai pataikauja populistiniams lūkesčiams, juo labiau jie klimpsta į neįgyvendinamų įsipareigojimų pelkę. O žmonės tik dar labiau nepasitiki neišsipildžiusiais pranašais. Kuo daugiau Lietuvoje bus išsilavinusių, savarankiškų, gebančių kurti savo gyvenimus žmonių, tuo greičiau iš to nepasitikėjimo rato mes išsivaduosime. Studijuojantis, dirbantis, kuriantis, vaikus auginantis žmogus yra pažangios, šiuolaikiškos visuomenės pagrindas. Jie gali sukurti turtingą valstybę, gebančią pasirūpinti ir tais, kuriems pagalba iš tiesų reikalinga.“, – teigė trečiajai kadencijai Liberalų sąjūdžio partijos pirmininku išrinktas E. Masiulis. Visą liberalų lyderio kalbą, pasakytą VI suvažiavime rasite čia.

Šeštadienį vakare dar vyks ir kitų svarbiausių partijos institucijų – valdybos, etikos ir kontrolės komisijų narių rinkimai, jų rezultatai bus paskelbti spalio 16-ąją.

Kartu su partijos suvažiavimu spalio 15-16 d. dienomis vyksta ir tarptautinė konferencija „Liberalų atsakas XXI a. iššūkiams europietiškoje Lietuvoje“. Renginyje savo vizijomis dalinasi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio ekspertai. Konferencijoje, kuri vyksta Vilniuje esančiame viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“, kviečiami dalyvauti visi norintieji.

Liberalų sąjūdžio šeštajame suvažiavime ir tarptautinėje konferencijoje dalyvauja daugiau nei 600 liberaliomis idėjomis tikinčių žmonių. 

VIDEO :

http://www.lrytas.lt/videonews/?id=13186799551316439281