Eligijus Masiulis: Ačiū už palaikymą!

Mieli liberalai,
Brangūs partijos draugai,

Dėkoju visiems, aktyviai dalyvavusiems Seimo rinkimuose. Dėkoju kiekvienam, kuris patikėjo savo balsą liberalams!

Nuoširdžiai džiaugiuosi pirmojo rinkimų turo rezultatais. 116 tūkstančių Lietuvos žmonių balsavo už Liberalų sąjūdį. Jie patikėjo liberalia idėja ir liberalais Lietuvos valstybės valdyme. Tai svarbus mūsų visų laimėjimas!

Tačiau rinkiminė kova dar nebaigta. Ryškiai liberalų pergalei įtvirtinti, reikia 100 procentu laimėti rinkimus vienmandatėse apygardose II Seimo rinkimų ture.

6 Liberalų sąjūdžio kandidatai kovos dėl mandatų spalio 28 d. Kartu su manim, dėl mandatų kovos Gintaras Steponavičius, Petras Auštrevičius, Algis Kašėta, Artūras Šulcas ir Vitalijus Gailius.

Šių rinkimų antrasis turas – nepaprastai svarbus, lemsiantis Lietuvos ateitį. Deja, kol kas aktyviau balsuoja žmonės, tikintys, kad valdžia turi „duoti“. Šie rinkimai taip pat parodė, kad Lietuvos žmonės yra linkę atiduoti savo balsą politiniams „gelbėtojams“, „aukoms“ ir populistams. Todėl šį spalį turime dar kartą susitelkti. Prie balsadėžių dar kartą turi ateiti kuo daugiau jaunų, išsilavinusių žmonių, kuriems rūpi Lietuvos ateitis, o ne valdžios pašalpos ar viendienė, asmeninė nauda.

Kviečiu visus spalio 28 d. balsuoti dar kartą. Balsuoti už liberalų ar kitų dešiniųjų jėgų politikus. Balsuoti už tai, kad Lietuva žengtų pirmyn, o ne atgal.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkas
Eligijus Masiulis