Edgaras Norkus : Trumpai apie mūsų stiprybę

Rinkimams į savivaldybės tarybą nenumaldomai artėjant į finišo tiesiąją, reikia pasidžiaugti, jog Klaipėdos liberalai suformavo darnios ir vieningos komandos įspūdį. Būtent akcentas „komanda“, šiuo atveju, yra mūsų stiprybė. Rinkiminėje kovoje tai yra aspektas, kurį turi ne visos partijos.

Visi nesutarimai, pikti žodžiai, ciniškos replikos, ištartos proceso eigoje, privalės būti pamirštos, nepriklausomai nuo pasiekto rezultato. Mes – profesionali ir atsakinga komanda, turėjome vieną tikslą – įtikinti miestiečius mūsų galimybėmis valdyti miestą ir keisti jo veidą taip, kad visi būtų patenkinti tais pokyčiais. Žinoma, tai yra idealistinis siekis (visų patenkinimas), tačiau būtent tokie ir turi būti tikslai – idealūs, pagrįsti ideologinėmis vertybėmis. Manau, su šia užduotimi susitvarkėme puikiai ir sugebėjome įtikinti net ir skeptiškiausius.

Besidžiaugdamas jau nuveiktu darbu kelyje į sėkmę, norėčiau pridurti, jog nepaisant visų rinkiminių postulatų, kuriuos skelbėme ir skelbsime, laimėję rinkimus negalime tiesiog tarp kitko jų pamiršti ir nusigręžti nuo tų, kurie mumis tikėjo ir pasitikėjo. Toks, liaudyje jau tradiciniu įvardijamas „posūkis“ eilinį kartą būtų palaikytas išdavyste. O mes juk ne tokie. Tad savo veiksmais nesudarykime rinkėjams „svolačių“ tipo sambūrio įspūdžio, kuris šiandien atvirai sklando visais informaciniais kanalais. Tai čia mano toks palinkėjimas.

Tikiu, kad tuščiai gerklių „nelaidom“ ir savo veiksmais tai įrodysime laimėję šiuos ir ateities rinkimus. Sėkmės mums ir kiekvienam atskirai!