E. Masiulis: „Liberalų sąjūdžio frakcija Seime bus savarankiška opozicinė jėga“

Liberalų sąjūdžio frakcija Seime dirbs kaip savarankiška opozicinė politinė jėga, šiandien apie tai paskelbta frakcijos priimtoje Politinėje deklaracijoje.

Deklaracijoje pažymima, kad Liberalų sąjūdžio frakcija nepritaria šešioliktosios Vyriausybės programai. Frakcija dirbs opozicijoje dėl šių priežasčių – jai nepriimtina į valstybės išlaidų didinimą ir mokestinių lengvatų įvedimą orientuota fiskalinė politika, konkurenciją ir kokybiškas paslaugas gyventojams užtikrinančių privačių įstaigų eliminavimas iš švietimo ir sveikatos sektorių.

„Jaučiame įsipareigojimą ir atsakomybę kuriantiems, dirbantiems, laisviems ir atsakingiems šalies gyventojams. Nuosekliai ginsime jų teises ir interesus, šiuo klausimu nematome galimybės jokiems kompromisams. Dėl to Seime apsisprendėme dirbti kaip savarankiška politinė jėga opozicijoje“, – teigė Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis.

E. Masiulis teigė, kad dirbdama šios kadencijos Seime frakcija lieka atvira ir pasiryžusi bendradarbiauti su kitomis ne valdančiojoje daugumoje esančiomis politinėmis jėgomis.