D.Stankaitienė: „Kai žinai save ir esi teisingas, rinkėjai tavimi tiki.“

Ar patikėtumėte jeigu pasakytumėme, kad politikais gali būti ne tik laidų vedėjai, šou menai,  politologai ar verslininkai, tačiau ir mums artimi bei mūsų kasdienybę jaučiantys socialiai darbuotojai? Susipažinę su Diana Stankaitiene Jūs tuo įsitikintumėte. Moteris, buvusi inžinierė technologė, persikvalifikavusi ir tapusi socialine darbuotoja, šiuo metu vadovaujanti Klaipėdos miesto socialinės paramos centrui, yra puiki politikė ir visuomenininkė. 

Draugai juokauja, kad Diana turinti vikingo genų. „Esu stipri ir tuo džiaugiuosi. Išgyvenu daug, o nuveikiu dar daugiau.“ – pasakojo Diana. Kolegos teigia, kad Diana ne tik stropi socialinė darbuotoja, turinti stiprybės paremti silpnuosius, bet ir tikras vadovo pavyzdys. „Jos nepastumsi. Ją gerbia už tai, kad ji teisinga. Puiki moteris“ – negailėjo komplimentų Dianą pažįstantys draugai ir kolegos.

Diana pasakoja, kad politika tampriai siejasi su socialiniu darbu. Tai iš dalies taip pat yra socialinis darbas. Galime tik apgailestauti, kad dauguma politikų „užmiega ant lauro lapų“, pamiršta bendrauti ir rūpintis savo rinkėjais, kas yra privalu.

„Daug kas Dianos net nebuvo matę ar girdėję, tačiau kai tik ji susitikdavo su žmonėmis, po pokalbių jie eidavo pas ją pasakotis savo gyvenimų istorijas, o kelios dienos po to dar skambindavo ir klausdavo patarimų vienai ar kitai problemai spręsti. Tai, kad ji puikiai sugeba su žmonėmis bendrauti rodo jos reitingai“ – dalinosi įspūdžiais Dianos štabo nariai.

""

Paklausta, kaip vertina šių metų Seimo rinkimus, moteris pasakoja, kad ją nustebino Lietuvos apsisprendimas į parlamentą įleisti teisiškai nusižengusią partiją, kuri surinko daugumą balsų. „Gaila, tačiau tai daugumos sprendimas. Vis dėlto čia labiausiai norėčiau džiaugtis Liberalų sąjūdžio pasiekimais. Reitingai pakilę, perspektyvos puikios! Tikiu mūsų lyderiais.“ – vertino Diana.
 
Dianai Stankaitienei šie rinkimai buvo antrieji Seimo rinkimai. Moteris dalyvavo praėjusių metų vasarą vykusiuose Seimo rinkimuose Danės apygardoje, kai Vytautas Grubliauskas tapo meru ir teko išrinkti seimūną į jo vietą. Tie rinkimai buvo tikras išbandymas pradedančiai politikei. „Situacija buvo nepavydėtina, kovoti su visiems pažįstamais „drakonais“ betkas nesutiktų, tačiau partija tikriausiai jautė, kad kovoje iki galo stovėsiu garbingai. Reikia vidinės stiprybės žengiant tokį žingsnį.“ – pasakojo politikė.

„Esu labai laiminga savo politinėje karjeroje judėdama kryptingai. Turiu savo viziją. Rezultatai mane tikrai džiugina. Svarbiausia nuoširdžiai dirbti, gerbti savo rinkėjus, betarpiškai bendrauti su žmonėmis, mylėti savo komandą. Klaipėdos rajonas – puiki terpė pasiekti apčiuopiamų rezultatų.“ – teigė Diana Stankaitienė. Paklausta, kokie jos planai ateityje, moteris neskuba dėlioti detalių. „Šiuo metu džiaugiuosi savo rezultatais, dirbu savo darbą, kuris man yra labai malonus, o kas bus ateityje galvosiu po Naujųjų.“ – šypsosi moteris.

""