D.Stankaitienė: Didžiuojuosi būdama klaipėdietė ir jaučiu ypatingą atsakomybę už mūsų miestą

Mieli klaipėdiečiai,

išrinkę Seimo narį Vytautą Grubliauską Klaipėdos miesto meru, liepos 3-iają turėsime išsirinkti ir naują atstovą užimti jo vietą LR Seime. Esu pagerbta ir nuoširdžiai sujaudinta Klaipėdos Liberalų sąjūdžio sprendimo kandidate į laisvą Seimo nario vietą deleguoti mane. 

Didžiuojuosi būdama klaipėdietė ir jaučiu ypatingą atsakomybę už mūsų miestą bei kiekvieną miestelėną. Tuo pačiu džiaugiuosi, kad drauge su liberalais turiu unikalią galimybę atkreipti dėmesį į teisingos, bet tuo pačiu ir atsakingos socialinės politikos būtinybę bei įrodyti, kad socialinės politikos ir nedarbo ydas galime pagydyti tik su sveiko proto doze, kad aktyviai ir versliai visuomenei reikia darbingų ir kvalifikuotų piliečių, kad šeima yra bendruomenės pagrindas, o stipri bendruomenė – valstybės širdis.

Nebūčiau liberalė, jei žarstyčiausi pažadais, kuriems įgyvendinti neturėčiau pagrindo. Todėl tapusi LR Seimo nare, nedelsdama imsiuosi spręsti šiandien vienas skaudžiausių –  nedarbo ir abejingumo žmogui – problemas. Laikraštyje, kuris jau ateinančią savaitę pasieks Danės apygardos gyventojus, dalinuosi su Jumis mintimis apie Žmogų, socialinės politikos ydas, mokesčių naštą ir pirmuosius savo darbus LR Seime. Spauskite čia, jei norėtumėte parsisiųsti elektroninę jo versiją. Man bus labai įdomu išgirsti Jūsų nuomonę, todėl laukčiau Jūsų komentarų ir vertinimų, kuriuos kviečiu palikti čia, o jei turite pasiūlymų, kokių sprendimų pirmiausia reikėtų imtis Seime, prašau rašykite man. Juk tik nuoširdaus pokalbio ir betarpiško bendravimo metu gimsta vertingos idėjos, kurias su Jūsų pagalba esu pasiruošusi įgyvendinti.

Kviečiu Jus dalyvauti liepos 3 dieną vyksiančiuose naujuose rinkimuose į LR Seimą vienmandatėje Danės apygardoje. Jei balsuodami išreikšite savo pasitikėjimą manimi, būsiu nuoširdžiai dėkinga už Jūsų paramą. Danės apygarda tradiciškai savo balsą skiria liberalams – sveiko proto dešiniesiems, tad jei Jums svarbu, kad Seime būtų daugiau liberalų, neapleiskime šių pozicijų ir šįkart.

Pažadu būti Jūsų Seimo narė, atstovauti Jus garbingai ir nuoširdžiai dirbdama visų mūsų labui.

Liberalų kandidatė Diana Stankaitienė                ""