Darbai Sąjūdžio parke bus baigti kitą vasarą

Netrukus Sąjūdžio parke bus pradedami tvarkymo darbai, kadangi oro sąlygos jau leidžia tai daryti. Plotas didelis, darbų daug, tad projektas įgyvendinti bus baigtas tik kitų metų vasarą.

Pradedami Sąjūdžio parko antros dalies, t. y. tos, kurioje numatomi aktyviosios zonos – dviratininkų, riedutininkų, BMX dviratininkų trasų – įrengimo darbai. Dėl jų atlikimo Klaipėdos miesto savivaldybė yra pasirašiusi sutartį su UAB „Hidrostatyba”.

Darbai bus pradėti netrukus, nes oro sąlygos jau leidžia, juos baigti planuojama kitų metų vasarą.

Įgyvendinamas gana didelis projektas, kurio bendra sąmatinė vertė – beveik vienas milijonas eurų. Jis susideda iš kelių dalių. Numatoma dviratininkų, BMX dviratininkų, riedutininkų trasa, pasivaikščiojimo takeliai, dviračių takai, šunų vedžiojimo aikštelė, net nedidelis tvenkinukas už bažnyčios.

Vakar Klaipėdos savivaldybės administracijoje vyko darbinis pasitarimas dėl tų darbų eigos ir pabaigos, kitaip sakant, buvo sudėliotas darbų grafikas.

Prieš tai jau buvo užbaigtas vienas Sąjūdžio parko tvarkymo etapas.

„Toje dalyje mes jau sutvarkėme želdynus, o dabar imamės aktyviosios zonos. Ten gana didelis plotas ir darbai turėtų būti baigti 2018 metų vasarą”, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Daugiau skaitykite: http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/darbai-sajudzio-parke-bus-baigti-kita-vasara-1536219/

Egidijaus Jankausko nuotr.