Birželio 9 d. Europos Parlamento rinkimuose reitinguosime sąrašo numerį 9!

Su juo ryžtingai žengiame į Europos Parlamento rinkimus ir tai bus racionalaus proto bei pamatuotų sprendimų politikų sąrašo numeris rinkimų biuletenyje.

„Per pastaruosius kelerius metus parodėme, kad esame tas proto balsas politikoje, kurio reikia kai kažkam neišlaiko kantrybė. Esame atsvara konflikto politikai. Teikiame sprendimus, telkiančius, o ne skaldančius. Būtent dabar to labai reikės ir Europos Parlamente. Kuomet aplinkui siaučia audros, mokytis nėra kada, reikia pasitikėti patirtimi“, – pabrėžia partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Turime galvoti ne tik apie Lietuvos interesus, bet ir apie stiprią Europos Sąjungą – bendrijos pasaulinė lyderystė užtikrins visų europiečių, tarp jų ir Lietuvos piliečių, gerovę, saugumą ir orumą.

Visgi, negalime pamiršti, kad gyvename neramiais laikais, todėl subūrėme patyrusius, racionalius ir patikimus politikus, parodžiusius lyderystę sudėtingų iššūkių akivaizdoje“, – sako į Europos Parlamento rinkimus Liberalų sąjūdžio sąrašą vesiantis Seimo narys, Signataras Eugenijus Gentvilas.

Į Europos Parlamento rinkimus einame su šūkiu „Patirtim pasitikim“. Savo politiką grindžiame abipusiu pasitikėjimu visuomene:

🔸 ️Visuomet sakėme, kad visuomenės pagrindas – laisvas žmogus, ir valstybė, kuri juo pasitiki.
🔸️ Sprendimus priimame remdamiesi patirtimi ir sveiku protu. Gyvenome šviesiais laikais, kai politikus galėjome rinktis remdamiesi patinka/nepatinka skale. Visgi, tokie laikai baigėsi – turime užtikrinti, kad lyderių gretose atsirastų žmonės, kurių patirtimi, žiniomis ir darbštumu galima pasitikėti.
🔸 ️Kviečiame pasitikėti Lietuvos – ambicingos ir drąsios šalies – patirtimi Europoje.