A.Velykienė įteikinėjo taures „Auksinių kopų” nugalėtojams

Vakar, gegužės 26-ąją, baigėsi 9-osios tarptautinės jaunių dviračių lenktynės "Auksinės kopos". Paskutinis etapas vyko Klaipėdoje, Herkaus Manto, S. Daukanto, Trilapio ir Liepų gatvėmis, kuriomis dalyviai apsuko 25 ratus ir įveikė 65 kilometrus.

Geriausia komanda šiemet tapo dviračių sporto klubas "El-Eko Sport" iš Panevėžio – šiai ekipai atstovauja geriausi jaunieji Lietuvos dviratininkai, kuriuos treniruoja Antanas Jakimavičius. Mūsų šalies komanda nugalėtoja tapo ketvirtą kartą lenktynių istorijoje. Lenktynių nugalėtoju asmeninėje įskaitoje tapo lenkas Marekas Lazarevičius, kuris pasiektais rezultatais išsiskyrė visuose etapuose. Antrąją vietą užėmė Mantas Petrusevičius (DSK "El-Eko Sport"), trečią – latvis Krists Neilands.

Aktyviausiu lenktynių dalyviu pripažintas Lenkijos nacionalinės rinktinės narys Pavelas Madrakas, geriausiojo kalnų dviratininko marškinėliai atiteko Nikolajui Šumovui iš Minsko. Iš viso dviratininkai per 4 lenktynių dienas įveikė per 280 kilometrų. (Informacija iš VE.lt)

Laimėtojams taures mero vardu įteikė Klaipėdos miesto administracijos direktorės pavaduotoja Alina Velykienė. Politikė džiaugėsi, kad dviračių sportas Klaipėdoje jau pasiekęs aukštą lygį, o "Auksinės kopos" – tai vienas gražiausių Klaipėdos regiono sporto renginių.

"Jau tai, kad dviratininkų trąsa nusitęsia per Klaipėdos, Neringos, Palangos miestų bei Klaipėdos, Kretingos rajonų kelius ir gatves, reprezentuoja mūsų krašto ir pajūrio zoną." – teigia A.Velykienė. Moteris teigia, kad tokios varžybos – tai viso pajūrio regiono atsakomybė, nes tarptautinis varžybų mastas įpareigoja jas organizuoti aukšiausiame lygyje, kas sutraukia ne tik didelį dalyvių skaičių, bet ir turistų srautą jas stebėti.