Ar girdėjai? Ar matei? To dar nebuvo!

VAKAROK KARTU SU KLAIPĖDOS LIBERALAIS!

Norite praleisti šaunų vakarą su draugais, kolegomis ar kaimynais, bet nerandate tam tinkamos progos? O be progos – kaip ir nepatogu? Nenuleiskite rankų! Šiek tiek laisvos dvasios, liberalaus polėkio, betarpiško bendravimo bei sveiko proto ir progą mes kaip mat atrasime! 

Ar kada vakarojote bei bendravote su miesto meru, Tarybos ar Seimo nariais? Sakote, kad tai neįmanoma? Nėra nieko neįmanomo, ypač kartu su liberalais. Jums tereikia suorganizuoti savo draugų, kolegų ar kaimynų vakarą. O miesto mero partija – Liberalų sąjūdis į Jūsų vakarą atsiųs visą liberalų desantą. Galėsite ne tik pabendrauti bei padiskutuoti aktualiomis mūsų bendruomenei, Klaipėdai bei Lietuvai temomis su liberalų politikais, bet ir čia pat vietoje rasti sprendimus ne vienai mūsų kasdieninei problemai. Juk pažadų mes nedaliname, mes iš karto imamės sprendimų.

Nusprendę surengti „Kaimynų vakarą“ ir jo metu susipažinti su liberalų politikais, užpildykite šią anketą. Po tokio vakaro galėsite pasigirti, kad jau vakarojote su Seimo ar miesto tarybos nariu savo kieme, o klausimams iškilus, idėjai kilus ar bėdai prispaudus, nedvejodami kreipsitės į savo atstovus, nes juos jau puikiai pažinosite!

Iki pasimatymų!