Algirdas Grublys siekia, kad Miesto ūkio komitetas spręstu gamtosaugos klausimus

Pastaruoju metu miesto gyventojai aktyviai reiškia nepasitenkinimą nepakankamu miesto valdžios dėmesiu aplinkos tvarkymui ir gamtosaugai (nuolat vykstantys piketai ir protestai, straipsnių, komentarų  ir rezoliucijų gausa žiniasklaidoje).

Nuo pat naujosios tarybos veiklos pradžios savivaldybės tarybos posėdžiuose nė karto nebuvo svarstyti gamtosaugos problemas  analizuojantys klausimai nors gamtosaugos problematika buvo išskirta ir mūsų Liberalų sąjūdžio Klaipėdos miesto rinkiminėje programoje kaip vienas iš prioritetinių klausimų ir kitų partijų rinkiminėse programoses matosi, kad tiek opozicinės, tiek dabar koalicijose esančios partijos žadėjo gamtosaugai skirti pakankamą dėmesio. 

Peržiūrėjus Savivaldybės tarybos reglamente septyniems komitetams įtvirtintus įpareigojimus pasigedau būtinybės analizuoti ir teikti pasiūlymus gamtosaugos klausimais. 

Miesto ūkio komitetas turėtų imtis daugiau atsakomybės problemų sprendimui, todėl ir pateikiau Savivaldybės tarybos komisijai reglamentui rengti bei koreguoti Miesto ūkio  komiteto įgaliojimų papildymo nuostatą:

193.8 Periodiškai analizuoja ir teikia pasiūlymus aplinkosaugos, miškų ir miesto vandens telkinių priežiūros klausimais.

Bei komiteto pavadinimo pataisą: Miesto ūkio ir aplinkosaugos komitetas.

Tikiuosi, kad Taryboje bus pritarta įgaliojimų nuostatos papildymui  ir komiteto pavadinimo keitimo pataisai. Mietso ūkio komiteto nariai savo posėdyje šioms pataisoms pritarė vieningai.