Algirdas Grublys kovos su korupcija Klaipėdos miesto savivaldybėje

Uostamiesčio politikai sudarė kovos su korupcija komisiją, kurios pirmininku tapo Algirdas Grublys, buvęs Valstybės saugumo departamento Klaipėdos valdybos vadovas. 

Ketvirtadienį be jokių ginčų miesto tarybos posėdyje politikai patvirtino Korupcijos prevencijos ir kontrolės komisijos sudėtį.

Korupciją savivaldybėje be A.Grublio stengsis naikinti miesto tarybos nariai Vygantas Vareikis, Vladimiras Vlasovas, Artūras Razbadauskas, Mindaugas Žilys, Naglis Puteikis ir Viačeslavas Titovas.

Politikai į komisiją taip pat delegavo tris Klaipėdos savivaldybės administracijos darbuotojus – Teisės ir personalo skyriaus vyriausiąjį specialistą, Paveldosaugos skyriaus vedėją, Viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiąją specialistę.

Šie specialistai deleguoti neatsitiktinai, nes prieš metus atlikus anoniminę savivaldybės darbuotojų apklausą patys valdininkai nurodė, jog didžiausia korupcijos pasireiškimo tikimybė yra miesto plėtros, viešųjų pirkimų ir įsidarbinimo savivaldybėje srityse.

Į pirmąjį posėdį susirinkusi kovos su korupcija komisija apsispręs, kaip dažnai posėdžiai vyks, kokie skundai bus nagrinėjami.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/klaipedos-savivaldybeje-su-korupcija-kovos-buves-saugumietis.d?id=47152649&l=fplead